Tarih: 02.09.2014
Haberler

Ankara Özel Samanyolu Eğitim Kurumlarının 7. ve 8. Sınıflara yönelik düzenlediği matematik yarışması bu haftasonu yapıldı ve sonuçları açıklandı.

2 aşamalı yarışmayla alakalı detaylı bilgiyi yarışmanın internet sitesinden alabilirsiniz: http://yarisma.samanyolu.k12.tr/

Yarışma sonuçları için yazının devamını okuyunuz. 

Sorulara sitemizdeki olimpiyat ->sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.

Adı
Soyadı
Okulu
Madalya
1
M AKİF YILDIZ Aziziye Ilköğretim Okulu
Altın
2
Ö BURAK ONAR Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu
Altın
3
MEHMET SÖNMEZ İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu
Altın
4
M İKBAL ULVİ Aziziye Ilköğretim Okulu
Altın
5
YASİN ÖZYÜREK Aziziye Ilköğretim Okulu
Altın
6
UFUK KANAT Batman İrfan İlköğretım Okulu
Altın
7
HALIL ÇİLDİR İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu
Altın
8
BİLGEHAN ERGAN İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu
Altın
9
EFE AKENGİN Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu
Altın
10
EBUBEKİR KARABUĞA İzmir Yamanlar Işik Kolejı
Altın
11
FATİH ASLAN Balıkesir Fırat Ilköğretim Okulu
Altın
12
HAYRUNİSA TAKCI Sakarya Ufuk Işık İ.Ö.O
Altın
13
ALPEREN AÇIKGÖZ Manisa Gündüzalp Ilköğretim Okulu
Gümüş
14
M TALHA UYAR İzmir Yamanlar Işik Kolejı
Gümüş
15
YASİN ALPAY Burç Okullari Çukurova Burç İlköğretım Okulu
Gümüş
16
ORHAN TEKİNEŞ Sakarya Ufuk Işik İ.Ö.O
Gümüş
17
KENAN ALTUN Haznedar Gökkuşaği İlköğretım Okulu
Gümüş
18
MUSTAFA UYAR İzmir Yamanlar Işik Kolejı
Gümüş
19
BERFİN ŞİMŞEK İzmir Yamanlar Zübeyde Hanım Ilköğretim Okulu
Gümüş
20
TAHA VAROL Haci Ömer Taşar İkbal İ.Ö.O
Gümüş
21
RIDVAN AKSU İstanbul Sevgi Çiçeği Anafen Ilköğretim Okulu
Gümüş
22
AHMET YASİN YİTİK İzmir Izmir Fatih Ilköğretim Okulu
Gümüş
23
CİHAT ÖĞÜTÇÜ İzmir Yamanlar Özyurt İlköğretım Okulu
Gümüş
24
VOLKAN DEMİR Bahçelıevler Gökkuşaği Kolejı
Gümüş
25
YAKUP KIVANÇ İstanbul Sevgi Çiçeği Anafen Ilköğretim Okulu
Gümüş
26
HÜSEYİN AKSOY Antalya Toros İ.Ö.O.
Gümüş
27
ERHAN İLBİLGİ Van Serhat İ.Ö.O
Gümüş
28
YUSUF KÖROĞLU Bahçelıevler Gökkuşaği Kolejı
Gümüş
29
SÜHEYB BİLİCİ İstanbul Ümranıye Anafen İ.Ö.O
Gümüş
30
ANIL TOPAL İstanbul Topkapı Fetih İlköğretim Okulu
Gümüş
31
ABDUSSAMET DAĞ Rabıa Arikan İlköğretım Okulu
Gümüş
32
N M SENA DAĞDEVİREN Denizli Servergazi I.Ö.Okulu
Gümüş
33
GİZEM ATALAY Zonguldak Ufuk İlköğretım Okulu
Gümüş
34
ÇAĞATAY AKKOYUN Sivas Sultan Murat İlköğretım Okulu
Gümüş
35
FATİH GEVŞEMEZOĞLU Balıkesir Fırat Ilköğretim Okulu
Gümüş
36
M EBRAR AKTAŞ İstanbul Çekmeköy Anafen Ilköğretim
Bronz
37
M FATİH SARIGEDİK İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu
Bronz
38
MEHMET FERLİBAŞ Ümıt İlköğretım Okulu
Bronz
39
YILMAZ ŞAHİN Isparta Altinbaşak Çakin İlköğretım Okulu
Bronz
40
ÇAĞLA VARDAR Bursa İlkbahar İlköğretım Okulu
Bronz
41
NAFİ AHMET TURGUT Merter Fatıh İlköğretım Okulu
Bronz
42
BURAK VARICI Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu
Bronz
43
ATANUR ATA İstanbul Bahçelievler Fatih İlköğretim Okulu
Bronz
44
ELİF ATEŞ Adana Burç Okullari Mehmet Öge İlköğretım Okulu
Bronz
45
AYŞEGÜL MALDAR Balıkesir Fırat I.Ö.O
Bronz
46
SAMİ YILMAZ Konya Selçuklu Abdullah Aymaz İ.Ö.Okulu
Bronz
47
RUTKAY BOZKURT İzmir Izmir Fatih Ilköğretim Okulu
Bronz
48
BURAK DEMİR Merter Fatıh İlköğretım Okulu
Bronz
49
VELİ CAN ERDEM Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu
Bronz
50
ETHEM KILDIR Antalya Toros İ.Ö.O.
Bronz
51
BEKİR YILDI IM İstanbul Ümranıye Anafen İ.Ö.O
Bronz
52
ALP EMRE ACAR Antalya Toros İ.Ö.O.
Bronz
53
ABDÜLATİF KÖKSAL Kocaeli İzmıt Erkul İlköğretım Okulu
Bronz
54
ALTAY POLAT Kahramanmaraş Öz Derya Kolejı
Bronz
55
MUHAMMED CERİTOĞLU İkbal İlköğretım Okulu
Bronz
56
A MERVE GÜNGÖR Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O
Bronz
57
BETÜL ERDOĞAN Erzurum Anafen İ.Ö.O
Bronz
58
YUSUF TOPALOĞLU Merter Fatıh İlköğretım Okulu
Bronz
59
EMRE ALPUN Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O
Bronz
60
B CEYHUN KARACA Samsun Delta I.Ö.Okulu
Bronz
61
M EMİN POLATER Reşat Kazancı İlköğretim Okulu
Bronz
62
MUHAMMED YONUCU Haci Ömer Taşar İkbal İ.Ö.O
Bronz
63
İPEK TURHAN Kocaeli Kocaelı Merkez Anafen İ.Ö.O
Bronz
64
OSMAN AKAR İzmir Yamanlar Özyurt İlköğretım Okulu
Bronz
65
ESRA KOCAKIR Karabük Eskipazar 60.Yıl Vali Nafiz Kayalı İ.Ö.O.
Bronz
66
ŞULE İDACI Sakarya Ufuk Işik İ.Ö.O
Bronz
67
DAMLA ÇİFTÇİ Kaman Merkez İ.Ö.O
Bronz
68
M FATİH ÇEPİL Kocaeli Kocaelı Anafen İ.Ö.O Körfez Şubesı
Bronz
69
GÜLİSTAN DURSUN İçel Yıldırımhan Ilköğretim Okulu
Bronz
70
BURAK BAHÇECİOĞLU Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O
Bronz
71
FERHAT KAÇAR Bursa Nılüfer Yildirim İlköğretım Okulu
Bronz
72
ZEYNEP TERZİ Balıkesir Fırat I.Ö.O
Bronz

 

 

Yorumlar   

0 #4 zeynep terzi 11-06-2013 15:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alıntı
0 #3 cihanbayram 08-05-2013 20:14
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Alıntı
-2 #2 ıjmnbhıvu 23-03-2013 09:11
:-x :lol: ;-) :cry: :P :zzz
Alıntı
-1 #1 yakupefe 16-03-2013 09:52
:D
Alıntı

FB

TAKVİM

Eylül 2014
P S Ç P C C P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Yakında

Etkinlik yok

Twitter

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

SJ_DESC_LAYOUT
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction